IURING juristid

Kliendid soovitavad

IURING Konsult OÜ on väike õigusbüroo, mistõttu ta saab olla paindlik vastavalt kliendi vajadustele. Tänapäeval jäävad väiksema kliendi või mõni väiksem mure suurele büroole tähtsuse nimekirjas üsna lõppu, IURINGi puhul see nii ei ole. Hindan kõrgelt IURINGiga koostööd, eriti suhtlust ja asjade ajamise täpsust.

Ardo Reinsalu, OÜ Curonia Research ja HAL Koolitus OÜ juhatuse liige

Väga hea kvaliteedi / hinna suhe. Meeldib kiire reageerimine, kättesaadavus, asjalik ja praktiline lähenemine (mitmed suured bürood teevad lepingu liialt keeruliseks ja aega/raha läheb märgatavalt rohkem). Kindlasti on kasuks juriiidilise nõustajana töökogemus AS-s MicroLink ja ettevõtlusalane kogemus OÜ-s Besur.

Hanno Haamer, OÜ Kentarius juhataja ja AS MicroLink endine juhatuse/nõukogu liige

“Oleme kasutanud Iuringi teenuseid lepingute koostamisel, läbirääkimistes ning oleme nende oskuste, pühendumise ja teenusega väga rahul.”

Karel Kannel  •  Proact Estonia AS

Tegevjuht  /  Managing Director

Oleme IURING õigusbüroo teenuseid kasutanud keerulises kindlustusvaidluses, mille tulemus oli positiivne. Samuti on meil aidatud raha koju tuua päris suurte võlgnevuste osas, töö on märgatavalt efektiivsem kui inkassofirmades.

Kalle Ribelus, Eesti Munatooted müügijuht

Oleme väga rahul ja tõstaks eriti esile korrektset, täpset ja järjekindlat asjaajamist. Nii nagu kõik tegutsevad ettevõtted ei pääse ka meie üle ega ümber õiguslikest teemadest. Toetume oma tegevuses kerkivates juriidilistes küsimustes täielikult Iuring Konsult OÜ õigusbüroole.

Aivar Paalberg, ML Novator OÜ juhataja

Astro Holdingul on IURING õigusbürooga hea kogemus kinnisvara ja muude lepingute, samuti äriregistri dokumentide koostamisel. Soovitame koostööpartnerina!

Marek Puidak, AS Astro Holding juhatuse liige